X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

گردهمایی بزرگ مدارس فوتبال خوزستان

امروز گردهمایی بزرگ مدارس فوتبال استان خوزستان بود. که این تجمع در ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد. خانواده های بسیاری برای دیدن این مراسم آمده بودند. مسئولین ورزشی و رئیس هیئت فوتبال خوزستان و فرماندار اهواز. همگی آمده بودند.

در اثنای برنامه که اجرا شد مجری برنامه از رئیس هیئت فوتبال استان خوزستان دعوت کرد به جایگاه رفته و به ایراد سخن بپردازد. جناب آقای عامری گلستان.( رئیس سابق سازمان برنامه و بودجه استان خوزستان )

ابتدا بسیار متعجب شدم. اما نه مثل اینکه ایشان رئیس هیئت فوتبال خوزستان شده بودند. آنقدر خنده ام گرفته بود که نگو. و مرتب در اثناء سخنرانی ایشان بی اختیار میخندیدم. مرتب به اطراف خود نگاه میکردم مبادا کسانی که در اطراف من نشسته اند بگویند این یارو دیوانه شده.

همانطور که فکر میکردم او برای صحبت کردن هیچ چیزی نداشت که بگوید. فقط به مسائل کلیشه ای اشاره کرد که بجز ناامیدی چیز دیگری را برای مخاطب دربر نداشت. دقیقا سریال سه پنچ دو به ذهنم رسید. دراین سریال اگر به خاطر داشته باشید آقای سوری که از فوتبال چیزی نمی داند آمده تا فوتبال را نجات دهد. شخص جناب عامری گلستان هم نه تنها از فوتبال چیزی نمیداند که حتی بطور کامل یک مسابقه فوتبال را تا به آخر ندیده است. گمان کنم که آمده است فوتبال خوزستان را نجات دهد. البته خودشان هم بطور غیر مستقیم به این موضوع اشاره کردند.

تاسف بارتر از همه موقعی بود که جناب آقای گرشاسبی رئیس تربیت بدنی استان خوزستان بعد از جناب عامری گلستان به پشت تریبون رفته و به ایراد سخن پرداختند. بعد از سخنان مقدماتی و البته اشاره به مدال آوری های ورزشکاران خوزستان در میادین جهانی و آسیایی و قهرمانی کشور به قهرمانی تکواندو کاران زن هم اشاره ای کردند که صاحب سه مدال نقره در رشته هان مادنگ شدند. و البته به این همه افتخار آفرینی فخر فروختند. و دست آخر هم گفتند: (نقل به مضمون) به توصیه جناب آقای عامری گلستان گوشه ای از عملکرد هیئت فوتبال را برای شما قرائت میکنم. خیلی جالب بود. گزارش فعالیت هیئت فوتبال را رئیس تربیت بدنی و نه رئیس هیئت فوتبال خوزستان ایراد کردند. این اوج هنر نمایی مسئولان عالی رتبه ورزش خوزستان بود که امروز به اجرا در آمد. البته گمان میکنم بسیار از مردم هم متوجه این افتضاح و آبرو ریزی نشدند. به هر حال بگذریم تا این جماعت نابلد و حقه باز در راس امور باشند هیچ توقعی برای رسیدن ورزش خوزستان به اوج نداشته باشید.


نوشته شده در ساعت 23:20 توسط مهدی عزیزی | لینک ثابت | 4 نظر

copyright © 2009-2010 by taekwondo-k
منو اصلی
@descriptionموضوعات


آرشیو مطالب


لینک دوستان


لینک های روزانه


نویسندگان


امکانات


بازدیدها : 13244طراح قالب

تکواندو ورزشی رزمی

تکواندو ورزشی رزمی
.:: تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب برای وبلاگ " تکواندو علم چگونه از خود دفاع کردن را به انسان می آموزد " محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون اجازه مدیر غیر قانونی می باشد ::.

تکواندو ورزشی رزمی