X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

عذرخواهی و درخواست حلالیت

امروز نشستی با یکی از عزیزان مسئول در اداره کل تربیت بدنی داشتم و پیرامون یادداشتم در خصوص (( گردهمایی بزرگ مدارس فوتبال خوزستان )) مباحث زیادی را مورد بررسی قرار دادیم. ایشان ایراداتی در مورد بعضی عبارات بکار برده شده توسط بنده در این یادداشت دادند و بنده نیز توضیحاتی در آن موارد دادم. قبول کردم که بعضی از عبارات گزنده و تند بوده ولی بعد از اینکه منظور خود را عنوان کردم، ایشان هم (آنطور که برداشت کردم) قانع شدند. اما بر خود لازم و واجب دانستم که برای برطرف شدن بعضی سوء تفاهمات که ممکن است برای عزیزان نامبرده در یادداشت بوجود آمده باشد توضیحاتی را بدهم.

مطلبی که نوشتم نه نقد عملکرد هیئت فوتبال و اداره کل تربیت بدنی بوده. که نه در جایگاهی هستم که وارد مسائل فنی آن شوم و نه این اجازه را به خود میدهم که بخواهم در نقد آنها مطلبی عنوان کنم. بنده فقط از جایگاه یک شرکت کننده در یک گردهمایی اتفاقاتی را که در آن برنامه چند ساعته بوقوع پیوست را مورد نقد قرار دادم. گفتم که ارائه گزارش عملکرد وظیفه رئیس هیئت بوده و ارائه آن توسط مدیر کل تربیت بدنی کاری خارج از عرف میباشد. جناب آقای عامری گلستان هنگامی که در جایگاه رئیس هیئت قرار میگیرند، از جهت چارت سازمانی زیر مجموعه اداره کل محسوب شده و نباید سایر مسئولیت ها و وظایف ایشان که خارج از این چارت وجود دارد این موضوع را تحت الشعاع قرار دهد. اتفاقی که در آن گردهمایی افتاد و نقد اصلی من هم در همین مورد بود.

از همین جا مراتب عذرخواهی خود را نسبت به عزیزان زحمت کش ورزش استان اعلام نموده و از همه آنها حلالیت میطلبم.


نوشته شده در ساعت 11:24 توسط مهدی عزیزی | لینک ثابت | 1 نظر

copyright © 2009-2010 by taekwondo-k
منو اصلی
@descriptionموضوعات


آرشیو مطالب


لینک دوستان


لینک های روزانه


نویسندگان


امکانات


بازدیدها : 13244طراح قالب

تکواندو ورزشی رزمی

تکواندو ورزشی رزمی
.:: تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب برای وبلاگ " تکواندو علم چگونه از خود دفاع کردن را به انسان می آموزد " محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون اجازه مدیر غیر قانونی می باشد ::.

تکواندو ورزشی رزمی