X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

استاد یحیی داور نمونه کشور


در پایان مسابقات تکواندو نوجوانان کشور که طی دو روز به میزبانی خانه تکواندو برگزار شد، جناب استاد دایوش یحیی داور بین المللی، به انتخاب کمیته داوران فدراسیون بعنوان داور نمونه مسابقات انتخاب و معرفی شدند.

این خبری مسرت بخش برای استان خوزستان و خصوصا خانواده تکواندو بود که میتوانست به نحو شایسته ای از آن بهره برداری و استفاده شود. استعدادهای نهفته در تکواندو خوزستان کم نیستند اما متاسفانه مدتی است خارج از چهارچوبه هیئت در حال رشد و ترقی میباشند. با مدیریت جدید و نظری که هیئت تکواندو در پیش گرفته، ظاهرا قصد آن را ندارند این توانمندی ها را دیده و از آن به نفع رشد و اعتلای ورزش تکواندو استفاده کند.

در این رویداد مهم هیچ گونه خبری در مطبوعات و صدا و سیمای خوزستان مبنی بر انتخاب داور نمونه مسابقات، دیده نشد. در حالی که روابط عمومی هیئت تکواندو میتوانست از این مهم به بهترین وجه به نفع تبلیغ رشته تکواندو استفاده کند.

دوستانی که با بنده آشنایی دارند میدانند که زیاد اهل گله مندی و مخالفت کردن نیستم ولی در مواردی که اینگونه حق یک استان ضایع میشود، سکوت کردن به معنای همراهی با طرف مقابل است. اگر همه دوستان عزیز در یک همچنین مواردی صدای اعتراض خود را ولو در محیط مجازی منعکس سازند مطمئنا این صدا به گوش مسئولان هیئت تکواندو و سایر مسئولان اداره کل تربیت بدنی خواهد رسید. اما در غیر اینصورت متاسفانه باید شاهد به قهقرا رفتن تکواندو خوزستان باشیم. کسانی که اهل تحقیق و مطالعه هستند میتوانند به پیشینه و گذشته نه چندان دور تکواندو استان خوزستان مراجعه کرده و ببینند که در آن دوران تکواندو استان در کجا قرار داشته و  در حال حاضر کجای کار است.

بگذریم قصد تلخ کردن کاممان را بعد از شیرینی کسب این افتخار نداشتم. برای استاد یحیی در هر کجا که هست آرزوی سربلندی و علو درجات دارم.

نوشته شده در ساعت 10:28 توسط مهدی عزیزی | لینک ثابت | 16 نظر

copyright © 2009-2010 by taekwondo-k
منو اصلی
@descriptionموضوعات


آرشیو مطالب


لینک دوستان


لینک های روزانه


نویسندگان


امکانات


بازدیدها : 13244طراح قالب

تکواندو ورزشی رزمی

تکواندو ورزشی رزمی
.:: تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب برای وبلاگ " تکواندو علم چگونه از خود دفاع کردن را به انسان می آموزد " محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون اجازه مدیر غیر قانونی می باشد ::.

تکواندو ورزشی رزمی